Nordkapp 2020 – jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

wpis w: Aktualności 0

Nie tak dawno wróciliśmy z legendarnego Przylądka Północnego, a już planujemy kolejny wyjazd.

Jeśli chcecie wędkować w dziewiczych wodach na krańcu Europy, a do tego chcecie to czynić z przewodnikiem, który bardzo dobrze zna te łowiska, to zapraszam z nami. W przyszłym roku zajmujemy w bazie North Star dwa apartamenty (dwa komfortowe domy), czyli będzie nas tam 12. Termin wyjazdu 30 lipca – 8 sierpnia 2020 roku, lecimy samolotem, najprawdopodobniej z Gdańska. Ten środek transportu umożliwia dotarcie na Nordkapp w 10-12 godzin.  Na miejscu do dyspozycji mieć będziemy dwie duże, wygodne i bardzo ekonomiczne łodzie z silnikami diesla.

W razie niepogody jest szereg innych atrakcji, o czym mogli się przekonać uczestnicy tegorocznej wyprawy, tak więc czasu na nudę nie będzie.

Odwiedziłem wiele łowisk w Norwegii, ale Nordkapp to dla mnie wędkarska kwintesencja tego najpiękniejszego kraju świata. Naszym celem będą halibuty, wielkie  dorsze i zębacze. Oczywiście, łowić będziemy również inne gatunki ryb, takie jak czarniaki, plamiaki, brosmy a może i żabnice.

Więcej informacji prześlę drogą mailową lub za pośrednictwem Messengera. Zapraszam do kontaktu. Ilość miejsc ograniczona, mocno ograniczona.