Mamy już ustalony termin pobytu w bazie North Star na Nordkapp-ie w roku 2023!

Po ubiegłorocznym, bardzo udanym wypadzie na Nordkapp, wszyscy uczestnicy zadeklarowali chęć udziału w przyszłorocznej wyprawie. Tak więc w roku 2023, w bazie meldujemy się 9, a opuszczamy ją 18 września. Miejmy nadzieję, że bez żadnych przeszkód tam dotrzemy, a aura będzie nam sprzyjać, tak samo jak w ostatnich latach.

Mamy jeszcze kilka miejsc, więc jeśli jesteś zainteresowany takim sposobem spędzenia wolnego czasu, to serdecznie zapraszam. Liczba miejsc jest mocno ograniczona!  Na łowiskach Przylądka Północnego łowię od 2005 roku, tak więc znam je dobrze. O przynęty i sposoby łowienia poszczególnych gatunków ryb też bądźcie spokojni, choć jak to w wędkarstwie bywa, nic nie jest pewne.  O to co jest związane z wędkarstwem zadbam ja. Pomogę w doborze sprzętu, abyście nie ciągnęli ze sobą zbędnego i do niczego niepotrzebnego bagażu.

Wspólnie ze swoimi stałymi kompanami  ogarniamy dojazd i wyżywienie, choć  to możecie również zorganizować sami. Osobiście preferuję podróż samolotem, ale wyprawa autem jest odkrywcza, często zaskakująca, więc niczego nie narzucam. Od przyjazdu do Skarsvag będziecie pod moją opieką, więc pozostaje Wam się tylko dobrze bawić, między innymi bijąc kolejne rekordy życiowe w połowie poszczególnych gatunków ryb.

Jeśli chcecie wędkować  na wodach Przylądka Północnego ze mną  i z ludźmi, którzy te wody doskonale znają i czytają,  to proszę o kontakt na adres biuro@seafishing.pl  Wtedy prześlę szczegóły oferty.

Oto kilka zdjęć z moich wypraw na Przylądek Północny:


Loading Images